Platba a doprava

Tovar, ktorý môžete vidieť v našom e-shope máme k dispozícii v našom sklade a je okamžite pripravený na expedíciu k Vám. To nám umožňuje veľmi rýchle dodanie tovaru. Od prijatia objednávky to trvá obvykle 48 hodín. V prípade neočakávaného výpadku tovaru zo skladových zásob Vás budeme kontaktovať s alternatívnou ponukou tak, aby sme zabezpečili Vašu spokojnosť. Nepožadujeme žiadne zálohové platby, ani platby pred dodaním tovaru.

Za objednaný tovar platíte priamo kuriérovi až pri jeho prevzatí.

Tovar odosielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS.

Cena za prepravu objednaného tovaru je 4,60€.

Tovar obvykle odosielame v lehote do 24hod.  od prijatia objednávky. Ďalších 24hod. trvá samotné doručenie prepravnej spoločnosti /napr. objednáte si v pondelok, tovar odošleme v utorok, kuriér je u Vás v stredu/. Objednávky prijaté v piatok odosielame v pondelok, doručené Vám budú v utorok.

Kuriér obvykle klientov pred doručením kontaktuje telefonicky príp. formou SMS. Ak Vám termín doručenia nevyhovuje, priamo s kuriérom si môžete dohodnúť iný, ktorý Vám vyhovovať bude.

Ak Vás kuriér nezastihne, zanechá Vám odkaz so spätným kontaktom na seba.

Ak sa málo zdržiavate doma, tovar vieme odoslať aj do práce, príp. na iné miesto, ktoré Vám bude vyhovovať /treba to však uviesť do poznámky pri vypĺňaní objednávky/.

Balné neúčtujeme.

Nie sme platca DPH.


Copyright © 2014 Paplónik.sk - Všetky práva vyhradené.   Tvorba web stránok: www.webcreators.sk | Webhosting - HostCreators | Admin