Doručenie do 48 hodín

Prevádzkovanie vlastných skladových priestorov nám umožňuje veľmi rýchle odoslanie objednaného tovaru. Objednávky odosielame do 24 hodín od ich prijatia, ďalšich cca 24 hodín trvá prepravnej spoločnosti doručenie zásielky k Vám. Takže celkový čas od objednania tovaru po jeho doručenie k Vám je obvykle 48 hodín. Ak potrebujete mať tovar dome ešte rýchlejšie, je dobré odoslať objednávku v skorých ranných hodinách /do cca 8.30hod./, takéto objednávky vieme na požiadanie odoslať ešte v ten istý deň a budú Vám doručené už v deň nasledujúci.

Prepravu pre nás zabezpečuje jedna z najväčších súkromných prepravných spoločností Slovak parcel service, ktorá prevádzkuje rozsiahlu sieť pobočiek pokrývajúcich celé územie Slovenskej republiky. Vy si len balík prevezmete v pohodlí Vášho domova.

Ak ste pracovne zaneprázdnení a väčšinu dňa trávite mimo domova, vieme Vám zásielku doručiť aj do práce. Požiadavku na takéto doručenie spolu s dodacou adresou stačí vpísať do kolónky na poznámku pri vypĺňaní objednávkového formulára.

O termíne odoslania a predpokladanom termíne doručenia Vašej objednávky budete informovaní e-mailom.


Copyright © 2014 Paplónik.sk - Všetky práva vyhradené.   Tvorba web stránok: www.webcreators.sk | Webhosting - HostCreators | Admin